Witamy na GameSkill.pl - Baw sie dobrze!
GameSkill.pl to sieć serwerów Counter Strike nieustannie rozwijająca się dla Was. Oferujemy w pełni dopracowane i stabilne serwery, odpowiedzialną oraz zorganizowaną administrację, dzięki której nasze serwery, jak i forum cieszy się bardzo dużą renomą. Dysponujemy ogromną ilością wszelakich trybów rozgrywki co pozwala wam wybrać coś dla siebie. Nie czekaj i dołącz do nas, abyśmy wspólnie tworzyli jedną społeczność graczy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Serwer DeathMatch
Typ Serwera: DeathMatch
Ilość Slotów: Obecnie 21, planowane 32.
Link GameTracker: KLIK
Rozkręcony: Serwer jest nowy, na chwile obecną jest wykupiona reklama masterboost na cssetti z stawką dzienną 6 pln do końca miesiąca, jest to reklama tymczasowa gdyż od następnego miesiąca planuję wykupić docelową reklamę do 300/400 pln miesięcznie.
Przepisujesz serwer na konto sieci [TAK/NIE]*: Oczywiście udostępnię hosting serwera.
Czy jesteś w stanie udostępnić usługi serwera na rzecz konkursów organizowanych na forum?: Oczywiście że tak.
Coś o Tobie: A więc mam na imię Artur, mam 23 lata i od kilku dobrych lat z przerwami gram w CS 1.6 jak i czasem w ETS2 czy FS19. Od początku mojej kariery z grą cs 1.6 interesowałem się także kodowaniem w języku pawn PAWN oraz HTML. W swojej karierze posiadałem kilka serwerów własnych ale częsciej byłem technikiem serwerów na sieciach serwerów. Potrafię ogarnąć problemy z plugin'ami amxx jak i napisać własne małe pluginy. Ogólnie jedyne czego tak naprawdę chcę to znaleźć w końcu miejsce gdzie mogę zostać na stałe.
Kontakt:
Steam : KrawiecRWS
GG: 23963588
FB: KLIK

Sory za kolorki ale tło pokrywało się z kolorem liter Smile
Rozmawiałem z kolega jakiś czas, miejsce posiadamy i również potrzebujemy serwerów na naszą sieć.
DeathMatch fajny mod, Serwer ogarnięty, Jestem na TAK !!!
[Obrazek: a26cc41939c69eee4a875d79cbec4501.jpg]
Więc Ja jestem na tak

+wiek właściciela
+mod też spoko
[Obrazek: serwer_przyjety.png]

Skocz do: